O MNIE

Cześć!

Jestem Monika, prywatnie optymistka, z górą marzeń - ciągle rosnącą! Uwielbiam wędrować po górach najlepiej po tatrzańskich szlakach, a więc jeśli marzy ci się górski plener pisz śmiało! Poza tym uwielbiam rowerowe wycieczki i spokój jaki daje powolne (przemieszczanie się w odróżnieniu od samochodu), i możliwość podziwiania piękna przyrody tego świata.

sesja noworodkowa

Jak to się wszystko zaczęło?

Pasjonatka od wielu lat zadurzona w fotografii. Moja przygoda z aparatem rozpoczęła się w wieku 17 lat, wtedy mogłam robić zdjęcia aparatem cyfrowym, jakiś czas później już mi nie wystarczał, byłam spragniona nowych funkcji, szerszych możliwości, w moich rękach zagościła pierwsza lustrzanka – Olympus E-520. Jakiś czas później przez kilka lat byłam członkiem Żorskiego Klubu Fotografii KADR, tam spotkałam ludzi szaleńczo zakochanych w fotografii, od których wiele się nauczyłam. Tam też nabyłam moje aktualne cudo lustrzankę Canon 7D. Do dziś nią fotografuję i wiem, że jest to bardzo dobry sprzęt, który można wspaniale wykorzystać.

fotografia noworodkowa

Jak fotografuję?

Fotografuję sercem, aparat to tylko niezbędne narzędzie, to ludzie na każdym zdjęciu tworzą nową historię, to Wasze emocje uchwytuję na fotografiach i chcę by oglądane za kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat zdjęcia na nowo wzbudzały w Was te cudowne emocje.

sesja noworodkowa żory

Wykonuję makijaże do sesji zdjęciowych.

Zdążyłam w swoim życiu zrobić już mnóstwo rzeczy, ukończyłam także szkołę wizażu i od kilku lat również tym się zajmuję, a więc dla wszystkich chętnych Pań przed sesją wykonam także makijaż.

sesja kobieca żory